Google Adwords - Reklam Paketleri

Adwords danışmanlarımız ile özenli bir çalışma!

+90 (242) 252 00 07

Neden İnternet Reklamları ?

Son yıllarda alternatif bir mecra olmaktan çıkan internet, hedefkitleye minimum maliyetle ulaşmanın en kolay yoludur. Bir televizyon reklamı çok geniş kitlelere ulaşır, ürün / hizmetlerinizle hiç bir zaman ilgilenme ihtimali olmayan kitlelere de. Ses getirdiği doğrudur. Ancak internet sayesinde hedef kitleye ulaşarak reklam giderlerinizi kısabilirsiniz.

Geri Dönüşümü Kolay Hesaplanır: Amacınız sonuca hızlı ulaşmaksa ve ne kadar reklam giderine katlanıp ne kadar kazandığınızı görmek istiyorsanız, ek bir araştırma maliyeti olmaksızın bunu başarabilen tek mecra internettir. Reklam sonuçları o kadar detaylı raporlanabilir ki, benzer bir araştırma yapmak onbinlerce liraya mal olacaktır. Böylece sonuçlar analiz edilerek, daha sonraki reklam kampanyaları buna göre oluşturulabilir. Günümüzde bu analizleri kullanarak, bayiilik vereceği illeri seçen, ziyaret oranlarına göre reklam bütçelerini paylaştıran firmalar bile bulunmaktadır.

Özelleşmiştir: Örneğin "Alanya Satılık Daire" diye arama yapan, Alanya ilçesinde yaşayan, saat 10:00 – 17:00 arasında internete bağlanan kullanıcılara "Alanya'da En Ucuz Daire" başlıklı bir reklamı göstererek, onu web sitenizin, satılık daire ilanlarınıza ilişkin linkine gönderebilirsiniz. Bu kadar özelleşmiş başka bir yol biliyor musunuz?

Değiştirilebilir: Diyelim ki bir broşür bastırdınız ve dağıttırmaya başladınız. Farkettiniz ki büyük bir hata yaptınız ve yanlış mesajları- imajları kullandınız. Büyük bir maddi kayıp! Internet’te ise kampanyanızı her an, her yerden değiştirme şansınız var. 7/24

Ekonomiktir: Bütçeye göre reklam yapabileceğiniz en uygun mecradır. Günlük 1,00 'den 10.000 + 'ye kadar bütçe ayırabilir, bütçenizi yönetebilirsiniz.

Hemen sonuç alırsınız: Bugün karar veriseniz, bugün başlarsınız, bugün sonuç alırsınız. Hala internet reklamcılığının büyüsü size dokunmadıysa, lütfen acele edin.

PAKET 1
Google Adwords
118
KDV Dahil
PAKET 2
Google Adwords
236
KDV Dahil
PAKET 3
Google Adwords
590
KDV Dahil
PAKET 4
Google Adwords
1.180
KDV Dahil
9 Taksit

Peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla Emlak Sitenizi aynı gün açabilirsiniz.

İletişim

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

+90 242 252 00 07

Destek Talebi Oluştur
Emlakkobi - Hazır Emlak Sitesi Yazılımı

Emlakkobi.com Roksi Grup Ltd. Şti. kuruluşudur.

İşyeri : Şekerhane Mah. Tevfikiye Cad. Malan İş Hanı
No:32 Kat:1 Daire:3

Alanya/Antalya