Ek Hizmetler

Web siteniz için ihtiyacınız olan eklentiler ve hizmetler

SSL Sertifikası

SSL Sertifikası web sitenizi güven altına alır, veri trafiğinizi şifreler, güvenli değil ibarelerini kaldırır, google ve diğer arama motorlarında sitenizi yükselişe geçirir.

70 TL + KDV / YılSatın Al

Alan Adı Değişikliği

Alan adınızı değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz ? Merak etmeyin, tüm hizmetleriniz yeni alan adınız için tekrar lisanslanabilir.

100 TL + KDVSatın Al

Revize Paketi

Standartların dışına çıkmaya hazır mısınız ? Yazılım ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrutulsunda yazılım desteği sağlayarak yeni geliştirmeler ve eklentiler için her zaman yanınızda!

50 TL + KDV / RevizeSatın Al

Kredi Kartı Ödeme Entegrasyonu

Sunduğunuz hizmetler ile ilgili web sitenizden ödeme alın, ödeme kuruluşları ve bankalar ile uyumlu kişiye özel entegrasyon paketi

350 TL + KDVSatın Al

Versiyon Yükseltme

Kullandığınız versiyonlardan yeni çıkan versiyonlara geçiş yapabilir ve sitenizi yeni geliştirilen özelliklerle kullanabilirsiniz.

150 TL + KDVSatın Al

Özel Tasarım

Kurumsal kimliğinize ve çalışma şartlarına uygun, size özel üretilmiş tasarımlar ile farkı yaşayın. Uzman grafik ve yazılım danışmanlarımız size özel tema üretsin.

1500 TL + KDVSatın Al

Tasarım Giydirme

Kendinize ait tasarımınızı veya hazır tema sitelerinden temin ettiğiniz tasarımlarınızı Emlakkobi yazılımlarında kullanabilirsiniz.

750 TL + KDVSatın Al
Ödeme Güvenliği
Emlakkobi.com, 2260656763 vergi numarası ile Alanya Vergi Dairesi'ne bağlıdır.
Mesaj Gönder