Adres Biçimlendirmesi

İlan, Kategori, Etiket Tanımları, Blog, Haber gibi tüm sayfalarınızın sef-linkleri otomatik olarak arama motorlarına uygun bir şekilde biçimlendirilir.

İlan Bazlı Seo

Emlakkobi yazılımlarında eklediğiniz her ilan için özel seo tanımlamaları yapabilirsiniz. Yabancı dil kullanımında her dil için ayrı ayrı tanımlama yapabilirsiniz. Title, Başlık, Description, Anahtar Kelime ve Etiket bölümleri ile arama motorlarında ki sıralamanızı güçlendirebilirsiniz. Ayrıca otomatik description ve anahtar kelime(etiket) oluşturucu eklentilerimizle zaman kazanabilir, yazılımın oluşturacağı terimlere güvenebilirsiniz.

Otomatik Seo Terimleri

İlanlara özel otomatik seo terimleri ile arama motoru optimizasyonu için ayıracağınız vakti tamamen kaldırdık! Otomatik description ve anahtar kelime(etiket) oluşturucu sistemimiz, eklenen ilanın il, ilçe mahalle, ilan kategorisi ve diğer bilgilerden yola çıkarak otomatik olarak arama motorlarına uygun terimler üretir.

Etiket Sistemi

Tanımladığınız Keyword(Anahtar Kelimeler), ayrıştırılarak ayrı bir sayfa oluşturulmaktadır. Etiket sistemi olarak bilinen bu yöntem ile arama motorlarında bulunabilirliğiniz ve index yapınız güçlendirilmektedir.

Google Analytics Entegrasyonu

Google Analytics api ise ziyaretçi sayılarını, tekil hit, çoğul hit, sayfa gösterim sayısı ve hangi kelimelerden ziyaretçi aldığınızı yönetici paneli üzerinden inceleyebilirsiniz. Gerçek istatistik değerlerini ve arama motoru analiz takibinizi Google Hesaplarınıza giriş yapmadan da inceleme fırsatı sunmak için tasarlanmış bir api sistemidir.

Demo Talep Formu

Demo formunu doldurun, ücretsiz denemeye başlayın

Formu Gönder
Bize Ulaşın

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

0 (242) 252 00 07

Ödeme Güvenliği