Randevu Yönetimi

Yoğun geçen iş trafiği içerisinde verdiğiniz randevuları unutmak istemeyeceğinizi düşündük. Görüşme trafiğinizi en iyi şekilde yönetebilmeniz için yönetici panelinize kişi,randevu tarihi, görüşme konusu ve görüşme sonuçlarını not edebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır.

İş ve Görev Yönetimi

Yapmanız gereken işleri kontrol altına alabileceğiniz bir sistemi kim istemez ki ? Yapılacak işler listesini oluşturup varsa çalışanlarınıza bu işi görev olarak atayabilirsiniz. Yönetici panelinizde görev konusu, görev tarihi ve görev sonuçlarını yönetebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır.

Müşteri Yorumları

Sunmuş olduğunuz alım/satım/kiralama vb hizmetler ile ilgili müşterilerinizin görüş bildirebilmesi için gerekli alanlar bulunmaktadır. Diğer ziyaretçiler tarafından okunduğunda güven veren bu özellik son derece önemlidir.

Müşteri Rehberi

Emlak sitenizin yönetici paneline tüm müşterilerinizin kayıtlarını ekleyebilir ve dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz müşteri kayıtlarınızı ilanlarınız ile eşleştirerek hangi ilanın hangi müşterinize ait olduğunu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Portföy Talebi ve Eşleştirme

Müşterilerinizin gayrimenkul talebine karşılık bir portföyü o anda bulamamış olabilirsiniz. Bu talebe ait kriterleri sisteme girin ve uygun bir portföy siz veya birlikte çalıştığınız bir başka danışman tarafından siteye eklendiğinde yazılımımız otomatik olarak eşleştirsin ve size bildirsin. Hem siz, hem danışmanlarınız ve hem de müşteriniz kazansın!

Belge & Evrak Yönetimi

Yönetici panelinizde tüm özel evrak ve sözleşmelerinizi saklayabilmeniz için bir alan bulunmaktadır. Dilediğiniz yerden bu evrakları erişebileceğiniz gibi, evrakları çalışanlar arasında paylaşabilir ve bir başkasına gönderebilirsiniz.

Demo Talep Formu

Demo formunu doldurun, ücretsiz denemeye başlayın

Formu Gönder
Bize Ulaşın

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

0 (242) 252 00 07

Ödeme Güvenliği