Detaylı Filtreleme

Ziyaretçileriniz web siteniz üzerinde ilan arayabilmesi için tüm detaylar düşünüldü. Çoklu seçim seçeneği ile daha iyi sonuçlar alabileceğiniz şekilde optimize edildi. Ayrıca filtreleme seçeneklerinde yer almasını istediğiniz formların kontrolüde tamamen sizin yönetimizde!

Harita Üzerinde Arama

Haritada üzerinde arama özelliği ile ziyaretçilerinizin ihtiyacı olan portföyü bulması daha da kolaylaşacak!

İlan Karşılaştırma

Ziyaretçilerinizin, web sitenizde seçeceği ilanları karşılaştırarak daha hızlı kararlar vermesine olanak sağlar. Seçmiş olduğu ilanlar yan yana tüm özellikleriyle birlikte listelenir.

Daire Fiyatlandırmaları

İnşaat projelerinde aynı binada bulunan birden fazla daire için ayrı ayrı ilan girmek zor olsa gerek. Emlakkobi yazılımlarında tek ilan içerisinde birden fazla daire tipini ayrı ayrı fiyatlandırabilirsiniz. Satılık, Satıldı ve Rezerve özelliklerini kullanabilirsiniz.

Emlak Talep Formu

Emlak sitenizi ziyaret eden kullanıcıların, aradığı emlak kriterlerini belirterek tarafınıza gönderilmesini sağlayan form alanıdır. Kriterlere uygun portföy ilanlarınız arasında bulunuyor ise yazılım size uyarı verecektir. Yeni ilan girişlerinde müşteri taleplerine uygun ilan girmeniz halinde yazılım tarafından aynı şekilde uyarı alırsınız.

Günlük Kiralık Rezervasyon

Sitenize eklediğiniz günlük kiralık ilanlarınız için giriş tarihi, çıkış tarihi, kişi sayısı gibi verileri alarak ziyaretçinin ilgili ilan için rezervasyon göndermesini sağlar. Rezervasyonları yönetici panelinizden kontrol edebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Formu

Web siteniz üzerinden iş başvuruları alabileceğiniz, iş arayan adayların CV ve diğer bilgilerini size iletebilmeleri sağlayan form alanı

Üyelik Sistemi

Ziyaretçileriniz emlak sitenizde üyelik oluşturarak ilan ekleyebilirler. Ekledikleri ilanlar yönetici panelinde sizlerin onayına düşmektedir. Yayınlanmaya uygun ise onaylayarak sitenizde yayınlayabilirsiniz. Ekleyen kişi olarak site sahibi görünmektedir. Üye arka planda yöneticiler tarafından görüntülenmektedir.

Kredi Hesaplama

Toplam kredi miktarı üzerinden ay ve vade verileri girilerek aylık ödeme tutarını hesaplayan bir araçtır.

İlan Yazdırma

İlanları yazdırabilmek için gerekli araçlar web sitenizde bulunmaktadır.

Demo Talep Formu

Demo formunu doldurun, ücretsiz denemeye başlayın

Formu Gönder
Bize Ulaşın

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

0 (242) 252 00 07

Ödeme Güvenliği