İlan Sayfaları

Arama motorları üzerinde sıralamanızı yükseltmek istediğiniz anahtar kelimeleri belirleyip özgün makaleler hazırlayabilirsiniz. Örnek: Antalya Alanya Satılık Daireler adında bir sayfa oluşturmanız halinde ; Antalya, Alanya konumunda bulunan Satılık Daire ilanlarınızı sayfa içerisinde göstermenize olanak sağlar. Özgün Makaleler ile ilanları birleştirerek arama motorları üzerinde sıralamanızı güçlendirebilirsiniz.

Sayfa Yönetimi

Yönetici paneliniz üzerinden sitenize dilediğiniz kadar içerik ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. İçeriklerinizi 12 adet yabancı dil desteğiyle istediğiniz dilde yayınlayabilirsiniz. Sayfalarınıza resim galerisi oluşturabilirsiniz.

Blog Yönetimi

Emlak sitenizi güncel tutabilmeniz için makeleler, bilgilendirmeler, önemli yazılar, tavsiyeler ekleyebileceğiniz bir içerik sistemidir. Seo açısından önemli ve kullanılması tavsiye edilen genel blog sistemidir.

Haber Yönetimi

Bulunduğunuz bölge ve Türkiye genelinde emlak sektöründe veya farklı sektörlerde yaşanan sıcak gelişmeleri sitenizde duyurabileceğiniz veya firmanız hakkında ki yeniliklerden bahsebileceğiniz haber sistemidir.

Fotoğraf Galerisi

Ofis içi veya ofis dışı işletmenize ait tüm görseller, etkinliklerde çekilen fotoğraflar veya alım/satım işlemleri esnasında müşterileriniz ile çekileceğiniz fotoğrafları web sitenize yayınlayabilirsiniz.

Üst Menü Yönetimi

Web sitenizin üst bölümünde yer alan tüm menülerin kontrolü sizde! Yeni menüler oluşturabilir veya mevcut menüler üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Hazır kalıplar ile işlemler daha da kolaylaştırıldı.

Slider Yönetimi

Dilediğiniz kadar slider resmi yükleyebilir veya ilanlarınız ile ilişkilendirebilirsiniz. Sürükle bırak sistemi ile resimlerinizi sıralandırabilirsiniz.

Demo Talep Formu

Demo formunu doldurun, ücretsiz denemeye başlayın

Formu Gönder
Bize Ulaşın

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

0 (242) 252 00 07

Ödeme Güvenliği