İlan Yönetimi

Eklemiş olduğunuz ilanlar üzerinde hızlı işlem yapabilmeniz için gerekli olan tüm özellikler tek ekranda.

İlan Ekleme

İlan eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tamamen soru cevap sistemine dayalı ilan ekleme sistemimiz ile saniyeler içerisinde ilanlarınızı ekleyebileceksiniz.

İlan Resim Yükleme

Resim yüklemede kullandığımız crop teknolojisi ile yüksek boyutlu resimleri dahi saniyeler içerisinde yükleyebilirsiniz. Yüklenen resimler, site performansını etkilememesi için otomatik olarak optimize edilmektedir.

İlan Şeritleri

Yayına aldığınız ilanların daha fazla dikkat çekmesi ve ziyaretçiler tarafından daha fazla incelenebilmesi için ilan şeritlerini kullanabilirsiniz.

İlan Detayları

İlan ekleme aşamasında ilan detaylarını kolaylıkla seçebilirsiniz. İlan detay form yapılandırmaları tamamen sizin kontrolünüzde ve yönetici panelinden belirlenebilmektedir. Bir arsa ilanı eklerken oda sayısı gibi bir seçenek ile karşılaşmazsınız.

İlan Özellikleri

İlan ekleme aşamasında ilan özelliklerini kolaylıkla işaretleyebilirsiniz. Bu alanda listenen tüm özellik isimlerini yönetici paneli üzerinden ekle/düzenle/sil sistemiyle kontrol edebilmektesiniz. Konut (Daire,Villa vb) ilanlarınız için farklı, Arsa vb ilanlarınız için farklı, İşyeri vb. gibi ilan kategorilerine özel özellik girişi yapabilmektesiniz.

Konum ve Harita İşaretleme

Şehir,ilçe ve mahalle seçimlerine göre otomatik olarak yakınlaşan harita apisi ile ilanlarınızı harita üzerinde işaretlemek çok kolay!

Portföy Sahibi

Eklediğiniz ilanların sahiplerini tek bir tuşla kayıt edebilir ve kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Demo Talep Formu

Demo formunu doldurun, ücretsiz denemeye başlayın

Formu Gönder
Bize Ulaşın

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

0 (242) 252 00 07

Ödeme Güvenliği