Email Yönetimi

Kendi alan adınızın uzantısı ile kendinize ve çalışanlarınıza bir tuşla email hesapları oluşturabilir ve silebilirsiniz. Kullanımı kolay mail kontrol paneli ile gelen/giden mail trafiğinizi yönetebilirsiniz.

İlan Formları Yönetimi

Kategorilere göre ilan formları oluşturmak sizin elinizde! Örnek: Daire kategorisi için Oda Sayısı, Metre Kare vb. Arsa kategorisi için İmar Durumu, Tapu gibi formları yönetici panelinizden kontrol edebilirsiniz. Her kategori için ayrı ayrı form alanları oluşturabilirsiniz veya silebilirsiniz. Oluşturduğunuz formları filtreleme ekranlarında seçenek olarak gösterebilir toplu seçim veya min-max değerlerinde filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz.

İlan Özellikleri Yönetimi

Kategorilere göre ilan ilan özellik tipleri oluşturabilirsiniz. Örnek: Daire kategorisi için İç Özellikler, Dış Özellikler, Cephe vb. Tesisler kategorisi için Aktiviteler, Yeme & İçme gibi özellik alanlarını yönetici panelinizden kontrol edebilirsiniz. Her kategori için ayrı ayrı özellik tipi alanları oluşturabilirsiniz veya silebilirsiniz.

Ülke, Şehir, İlçe, Mahalle Yönetimi

Şehir,İlçe ve Mahalle listesi için 2018 güncel veritabanı kullanıyoruz. Veritabanında bulunmayan bir ilçe veya mahalle tespit etmeniz halinde bu bölümü kullanarak ilgili şehre ilçe veya mahalle ekleyebilirsiniz.

Filigran/Watermark

Sitenize yüklediğiniz resimlerin çalınması veya farklı kişiler tarafından kullanılmasına engel olmak amacıyla yüklenen her resime otomatik olarak filigran ekleyen sistemdir. Resimlerinizin üzerine web sitenizin ismi veya logonuz otomatik olarak yerleştirilir.

SMS Bildirim

Siteniz üzerinde ziyaretçiler tarafından gönderilen mesaj,form, bilgi talepleri, randevu talepleri gibi bildirimleri anlık olarak cep telefonu numaranıza iletilmesini sağlayan bir sms modülür.

Ziyaretçi İstatistikleri

Google Analytics api ise ziyaretçi sayılarını, tekil hit, çoğul hit, sayfa gösterim sayısı ve hangi kelimelerden ziyaretçi aldığınızı yönetici paneli üzerinden inceleyebilirsiniz. Gerçek istatistik değerlerini ve arama motoru analiz takibinizi Google Hesaplarınıza giriş yapmadan da inceleme fırsatı sunmak için tasarlanmış bir api sistemidir.

Google reCAPTCHA

Web sitenizin form alanlarında, Google tarafından sunulan "Ben Robot Değilim" özelliğinin aktif edilmesine olanak sağlar. Bu sayede spam botları vb. web sitenizde form gönderimi yapamazlar. Gereksiz bildirim ve mesajları engellemek için en iyi yöntemdir.

Demo Talep Formu

Demo formunu doldurun, ücretsiz denemeye başlayın

Formu Gönder
Bize Ulaşın

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

0 (242) 252 00 07

Ödeme Güvenliği