Hakkımızda

Merhaba,

Emlakkobi.com 2005 yılından günümüze internet ve bilgi teknolojileri konularında hizmet veren şirketler grubumuzun bir parçası olarak 2015 yılı Haziran ayında resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Emlak sektöründe bulunan tüm işletmelerin özel web sitesi ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla emlak sitesi yazılımı geliştiren bir bilişim şirketiyiz.

2015 yılı Haziran ayından günümüze düzenlediğimiz kampanyalar ve fırsatlar ile bir çok emlak şirketini web siteleriyle kavuşturduk.

Emlakkobi.com üzerinde hizmetinize sunulan tüm hizmetler kendi şirketimiz bünyesinde tasarlanmakta ve geliştirilmektedir. Bu sayede emlakkobi.com satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti politikasını en üst seviyede tutmayı başarır.

Biz Genellikle ;

Kurumsal Bilgilerimiz

Firma Ünvanı : Roksi Grup İnternet ve Bilgi Teknolojileri 
Vergi Dairesi : Alanya Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 2260656763

Emlakkobi.com Kimler Tarafından Oluşturuldu ?

Emlakkobi.com 2005 yılından günümüze teknoloji alanında faaliyetlerini sürdüren Roksi Grup İnternet ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından kurulmuştur. Şirketimiz Türkiye'de bir çok kurumsal firmaya e-ticaret ve web yazılım alanlarında çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Emlakkobi.com Nerede ?

Saray Mah.
Çangal Sk. Yıldız İş Hanı No:11/A
Alanya/Antalya - Türkiye

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Emlakkobi.com müşteri hizmetlerine 10:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (242) 252 00 07 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden, destek@emlakkobi.com mail adresinden, müşteri panelinizde bulunan destek talebi bölümünden veya yukarıdaki ofis adresimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Bu zaman diliminin dışında kalan saatler için müşteri panelinizde bulunan "destek talebi" bölümünü kullanabilirsiniz.


Sevgilerimizle,
Emlakkobi.com Ekibi

Bize Ulaşın

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

0 (242) 252 00 07

Ödeme Güvenliği