İptal ve İade İşlemleri


14 günü aşan iade talebi

Sunduğumuz hizmet online ortamda teslim edilen bir hizmet olması sebebiyle 14 günü aşan siparişlerin iadesi mümkün olmamaktadır.

 

Emlak yazılımı siparişimi iptal etmek istiyorum?

Siparişinizi kurulum sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda Destek Sistemi bölümüzden müşteri temsilcilerimize bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edecektir.

Siparişinizin kurulum işlemlerine başlanmış ise Destek Sistemi bölümünden destek kaydı oluşturarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Kurulum işlemleri başlatılan siparişlerde tarafımızdan ödenen hosting ve alan adı kayıt ücretleri iade edilememektedir. Hosting hizmeti Ekonomik paketlerimiz için 50,00 TL, Gold paketlerimiz için 100,00 TL şeklinde ücretlendirilmektedir. Alan adı kayıt hizmeti com/net/org/info uzantıları için 35,00 TL şeklindedir. 14 günü aşmamış ve kurulum işlemleri başlatılmış siparişlerinizde iade talebi oluşturmanız halinde ödeme yaptığınız tutar üzerinden hosting ve alan adı kayıt ücreti düşülecek, kalan tutar banka hesap numaranıza iade edilecektir.

İade edilen ücret hesabıma ne zaman yansımış olur?

İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi 14 günü aşmamış ve kurulum işlemleri başlatılmamış siparişleriniz için iade talebinizi takip eden 24 saat içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına yapılır.

İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi 14 günü aşmamış ve kurulum işlemleri başlatılmış siparişleriniz için iade talebinizi takip eden 7 iş günü içerisinde hosting ve alan adı kayıt ücretleri düşülecek ve  kalan tutar tarafımıza ileteceğiniz banka hesap numarasına  havale/eft ile gönderilecektir.

İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3 ila 7 günü bulabilir.

Alışverişin taksitli olması ve alışveriş tarihiniz ile iade talebinizin tarihi arasında banka tarafından hesap kesiminizin yapılmış olması durumunda, banka tarafından iade tutar her ay taksit tutarında kredi kartınıza yansımaktadır. Bu durum tamamen banka tarafından kaynaklanmaktadır. Ve tarafımızca bu prosedür üzerinde bir değişiklik yapılamamaktadır.

 

İade işlemi gerçekleştiremediğimiz online hizmetler

Sitemiz üzerinde satışa sunulan ek hizmetler  online ortamda teslim edilen bir hizmet olması sebebiyle iade işlemi gerçekleştirememekteyiz. İade işlemi gerçekleştiremediğimiz ek hizmetler şu şekildedir.

  • Özel Tema Tasarımı
  • Tasarım Giydirme (Monte)
  • Toplu SMS Hizmetleri
  • Hosting ve Alan Adı Kayıt Hizmet Bedelleri

 

Fatura adreslerimi değiştirebilir miyim?

Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.

 

Emlakkobi.com Müşteri Hizmetleri - Yeni Destek Kaydı Oluştur

9 Taksit

Peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla Emlak Sitenizi aynı gün açabilirsiniz.

İletişim

Çağrı merkezimiz
hafta içi (10:00 - 19:00) saatleri
arasında hizmet vermektedir.

+90 242 252 00 07

Destek Talebi Oluştur
Emlakkobi - Hazır Emlak Sitesi Yazılımı

Emlakkobi.com Roksi Grup Ltd. Şti. kuruluşudur.

İşyeri : Şekerhane Mah. Tevfikiye Cad. Malan İş Hanı
No:32 Kat:1 Daire:3

Alanya/Antalya